6th INTERNATIONAL SYMPOSIUM on MOUNT ARARAT and NOAH'S ARK
26-27 October 2021

About the Symposium Abstract Book


Değerli Katılımcı;

26.Ekim.2021 tarihinde olağanüstü bir katılım ve başarıyla gerçekleştirilen VI. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi Sempozyumu’na katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Elektronik olarak yayınlanacak Sempozyum Özet Kitabı’nın hazırlana bilmesi için bizlere önceden göndermiş olduğunuz özetleri sizlerle tekrardan paylaşıyoruz. Özetlerdeki eklemelerin ve eksikliklerin 05 Kasım 2021 tarihine kadar tarafımıza gönderilmesini rica ediyoruz.

Bizlere göndereceğiniz değerli özet çalışmasının Sempozyum Özet Kitabı’nda yayınlanabilmesi için aşağıda belirttiğimiz kurallara uygun bir şekilde evrenbelli@gmail.com mail atmanız gerekmektedir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar;

-Göndereceğiniz dosya formatı Word uzantılı olması gerekiyor.

-En az 300 kelimelik Türkçe ve İngilizce özetin yer alması gerekiyor.

-Özetinizin Türkçe ve İngilizce başlığı olması gerekiyor.

-En az 5 adet Türkçe ve İngilizce Anahtar kelime kullanılması gerekiyor.

-Başlık ile özet arasında yer alan isminiz kısmına Türkçe ve İngilizce künye vermeniz gerekiyor. Künye bilgilerinde Ünvan, Kurum Bilgisi, İletişim bilgisi, ORCID numarası (var ise) kullanılması zorunludur. Başka bilgiler kullanmak isterseniz, Düzenleme Kurulu tarafından gerekli kontrol yapıldıktan sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

-Hazırlamış olduğunuz Türkçe kısımların, herhangi bir Avrupa Dilinde çevirisi yapılması gerekiyor. Başlık, Metin, Dipnot bilgileri, Anahtar kelimelerin çevrilmesi gerekiyor.

Hazırlamanız gereken bu çalışmanın taslağını ekte “Özet Metin Taslağı” adlı Word dosyasında görebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz bu çalışmanın bütün sorumluluğu, yazar veya yazarlara aittir. 05.11.2021 tarihinden sonra göndereceğiniz bu çalışmanın Sempozyum Özet Kitabı’nda basılamayacağını hatırlatmak isteriz.

İlerleyen tarihlerde sempozyum ile ilgili diğer bilgilendirmeleri, sempozyum web sitesinden ve maillerinize gelecek postalardan haberdar olacaksınız. Güzel bir sempozyum geçmesi dileği ile esen kalınız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu