6th INTERNATIONAL SYMPOSIUM on MOUNT ARARAT and NOAH'S ARK
26-27 October 2021

Announcements


Sempozyum kitabı hakkında... (21.02.2022)

Değerli Katılımcılar;

Sizlerin de bildiği gibi, 26-27 Ekim 2021’de düzenlemiş olduğumuz “VI. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisi Sempozyumu-6th Internatıonal Symposıum on Mount Ararat and Noah's ArkÖzet Kitabı-Abstract Book’u, 24 Aralık 2021’de Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin Web sitesinde elektronik ortamda yayımlanmıştır.

Sempozyumun duyurular bölümünde de belirttiğimiz gibi, Sempozyumun tam metin kitabını, 2022 yılının ilk altı ayı içinde yayınlamak istiyoruz. Şimdiye kadar birçok katılımcı, sunmuş olduğu bildirinin tam metnini, Sempozyum Genel Sekreteri Sayın Vedat Evren BELLİ’ye göndermiştir.

Bu duyurumuz, tam metnini göndermeyenler içindir. Şimdiye kadar metnini göndermeyenler, en geç 20 Mart 2022’ye kadar metinlerini göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen tam metin, kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Sunmuş olduğunuz bildirilerin tam metni, Sempozyum Bilim Kurulunun değerlendirmesinden geçtikten sonra, yayınlanacak olan “VI. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisi Sempozyumu-6th Internatıonal Symposıum on MountArarat and Noah's Ark” kitabında yer alacaktır. Tam Metin bildiriler kitabında tüm katılımcıların çalışmalarını görmek istiyor katkılarınız için teşekkür ediyoruz.

En içten selam ve sevgilerimiz ile sağlıcakla kalınız.   

VI. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisi Sempozyumu
Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Faruk KAYA