• +90 (533) 636 39 02
  • agri.dagi.sempozyumu@gmail.com

Sempozyum Kitabı Hakkında...
Merhaba Değerli Katılımcılar;

Öncelikle sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir Bayram geçirmenizi temenni eder, Ramazan Bayramınızı tebrik ederim.

Bildiğiniz üzere, 16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında sizlerin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz 5. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisi Sempozyumu - 5th International Mount Ararat and Noah’s Ark Symposium’nda sunmuş olduğunuz bildiriler, kitaplaştırılmıştır.

Sempozyuma katılan bütün araştırmacıların Sempozyumda sunmuş olduğu değerli çalışmalarının tek bir kitapta toplanmasının olmayacağı, sempozyumun ilk gün konuşmalarında söylenmişti.

Bu değerli çalışmaların her halükarda bir kitapta olması amacıyla elektronik ortamda hazırlanmış bir e-kitap, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin katkılarıyla ücretsiz olarak bilim dünyasına kazandırılmıştır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversite’nin web sitesinde, bu çalışma elektronik ortamda yer almaktadır. Dilerseniz bu linkten de indirebilirsiniz;

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından hazırlanan prestij kitabında makalesi yer alan araştırmacıların basılı kitapları, bizlere gönderecekleri adres bilgilerine göre, karşı ödemeli olarak kargo ile gönderilecektir. Birden çok yazara sahip makalelerin sadece ilk yazarına kitap gönderileceğini belirtmek isteriz.

 
İleride yapacağımız Sempozyumda görüşmek dileği ile esen kalınız…